Oleholidays 222 Romana Playa Junto Al Mar

  • 45 m²
  • 1 sypialnia
  • 1 łazienka

Apartament Oleholidays 222 Romana Playa Junto Al Mar Marbella o powierzchni 45 m² położony jest w dzielnicy Elviria. Oferuje parking oraz nowoczesne udogodnienia, takie jak Wi-Fi. Marbella Golf & Country Club znajduje się prawie 10 min jazdy samochodem od apartamentu, a Plaża Calahonda 3 km od niego.

W obiekcie noclegowym Goście mają do dyspozycji patio, balkon i restaurację tarasową z klimatyzacją. Apartament oferuje oddzielną toaletę i prysznic. Ponadto w łazience znajduje się suszarka do włosów.

Obiekt noclegowy oferuje udogodnienia z wyżywieniem we własnym zakresie, takie jak aneks kuchenny, a także jadalnia.

Położony w plażowej dzielnicy apartament oferuje lokalizację przy plaży. Istnieje również bezpośredni dostęp do prywatnej plaży. Plaża Cabopino leży w prawie 3,1 km stąd. Od 1-pokojowego apartamentu Oleholidays 222 Romana Playa Junto Al Mar do przystanku autobusowego Rotonda Don Carlos w odległości krótkiego spaceru.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near Oleholidays 222 Romana Playa Junto Al Mar Marbella
Oleholidays 244 Romana Playa Vistas Al Mar
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Oleholidays 244 Romana Playa Vistas Al Mar

7.6
Dobry 35 opinii
16 m od nieruchomości
USD 390 USD 351
za noc
Elviria Luxury & Relaxation , With Sea Views
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Elviria Luxury & Relaxation , With Sea Views

10
Wyjątkowy 2 opinie
28 m od nieruchomości
USD 253 USD 228
za noc
Oleholidays 326 Romana Playa Vistas Al Mar
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Oleholidays 326 Romana Playa Vistas Al Mar

8.2
Bardzo dobry 26 opinii
32 m od nieruchomości
USD 302 USD 272
za noc
    Jak dojechać do hotelu

    Lotniska

    Lotnisko Malaga
    43 km

    Udogodnienia

    Internet

    • Wi-Fi

    Opcje parkingowe

    • Parking

    Opcje gastronomiczne

    • Stół na świeżym powietrzu

    W kuchni

    • Czajnik
    • Przybory kuchenne

    Odpoczynek

    • Prywatna plaża
    • Sezonowy basen zewnętrzny
    • Plaża
    • Ogród

    W pokojach

    • Klimatyzacja
    • Kącik dzienny
    • Patio
    • Taras
    • Herbata i kawa

    W łazience

    • Pralka

    Urządzenia

    • Telewizor LCD

    Dostępne na miejscu

    • Całkowity zakaz palenia
    • Winda

    Zwierzęta

    • Zakaz wprowadzania zwierząt !

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 16:00 do 21:00
    Wyjazd: do 11:00
    Numer licencjiESFCTU0000290280001940430000000000000000VFT/MA/029370,VFT/ MA02937
    Często Zadawane Pytania
    • Czy apartament Oleholidays 222 Romana Playa Junto Al Mar akceptuje zwierzęta?
      Niestety apartament Oleholidays 222 Romana Playa Junto Al Mar nie jest przyjazny zwierzętom.
    • Czy w apartamencie Oleholidays 222 Romana Playa Junto Al Mar jest kuchnia?
      W apartamencie Oleholidays 222 Romana Playa Junto Al Mar goście znajdą wyposażony aneks kuchenny z czajnikami elektrycznymi, lodówką i tosterem.
    • Czy apartament Oleholidays 222 Romana Playa Junto Al Mar oferuje balkon lub taras dla gości?
      Apartament Oleholidays 222 Romana Playa Junto Al Mar dysponuje tarasem z basenem.

    Lokalizacja

    Map
    W pobliżu

    Lotniska

    Lotnisko Malaga
    43 km

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    Oleholidays 222 Romana Playa Junto Al Mar Marbella

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij